Bota e futbollit tallet me gabimin e portierit të Francës, Lloris

Prishtinë | 10 Qer 2017 | 11:24 | Nga

Hugo Lloris, portieri dhe kapiteni i Francës, bëri një gabim të rëndë në sekondat e fundit të ndeshjes ndaj Suedisë.  Për gabimin e portierit ka pasur reagime e kritika nga bota e futbollit, madje edhe tallje.

Në videon më poshtë mund të shihni se për çfarë gabimi bëhet fjale.

https://www.youtube.com/watch?v=snLgY1x50gQ

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme