Chelsea sigurt drejt fitores, ”Blutë” shënojnë edhe dy gola tjerë për 3 minuta

Prishtinë | 08 Mar 2020 | 16:30 | Nga Ekonomia Online

Skuadra e Chelseas ka arritur që të shënoi edhe dy gola të tjerë brenda tre minutave ndaj Evertonit, transmeton Gazeta Metro.

Në ‘Stamford Bridge’, Chelsea dhe Evertoni janë duke e zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 29’të në Premier Ligë.

Ishte sulmuesi brazilian, Willian, që fillimisht shënoi për 3-0 në minutën e 51’të. Kurse, vetëm pas tre minutave shënoi edhe Olivier Giroud për 4-0.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme