Çiftet komplete të shortit të Ligës së Kampionëve

Prishtinë | 12 Dhj 2016 | 12:42 | Nga

Janë zbuluar tetë çiftet e shortit të Ligës së Kampionëve.

Më poshtë i keni ndeshjet komplete, ku spikat super-sfida mes Barcelonës dhe PSG-së.

Sevilla-Leicester
PSG-Barcelona
Leverkusen-Atletico
Porto-Juventus
Bayern-Arsenal
Benfica-Dortmund
Real Madrid-Napoli
Man City-Monaco

Orari i ndeshjeve

Ndeshjet e para luhen më 14/15 dhe 21/22 shkurt, ndërsa të dytat më 7/8 dhe 14/15 mars.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme