Clarke në radarin e Manchester United

Prishtinë | 13 Sht 2019 | 13:09 | Nga Ekonomia Online

Skuadra angleze, Manchester United, është duke monitoruar lëvizjet e portierit Coniah Boyce-Clarke.

Futbollisti 16 vjeçar ka pasur paraqitje të shkëlqyeshme në grupin U-17 të Anglisë dhe për këtë arsye ka kapur vëmendjen e Djajve të Kuq, shkruan Goal.

Boyce-Clarke së fundmi ka nënshkruar një kontratë me Reading; mirëpo as ky veprim nuk ia ka zbehur interesimin menaxherit Ole Gunnar Solskjær.

Të ngjashme