Çmendet Shaqiri, shikon çfarë bën në stërvitje

Prishtinë | 16 Jan 2019 | 12:16 | Nga Ekonomia Online

Xherdan Shaqiri është duke kaluar momentet e tij më të mira në Liverpool.

Kosovari, është në formë të mirë me Liverpool derisa ai vazhdon që të ndihet mirë edhe gjatë stërvitjeve që mbahen në Melwood te Liverpoolit.

Në një postim të tij Shaqiri duket se argëtohet me shokët e tij.

“Shumë punë dhe argëtim në Melwood”, ka shkruar Shaqiri.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme