Coutinho flet për interesimin e Barcelonës

Prishtinë | 16 Maj 2017 | 12:13 | Nga

Philippe Coutinho ka folur hapur për të herë të parë në lidhje me interesimin e Barcelonës . Mesfushori brazilian ka lënë të kuptohet se ka pasur kontakte me blaugranët për një transferim të mundshëm.

“Kur flasin për mua, jam i lumtur, pasi bëhet fjalë për një klub të madh si Barcelona. Ata janë një nga ekipet më të mira në botë. Deri më tani nuk ka pasur asnjë kontakt të drejtpërdrejtë, sepse nëse diçka nëse do të ishte marrë agjenti im. Gjithsesi për momentin jam i përqendruar në fushën e lojës”, ka thënë braziliani për ESPN.

Kujtojmë që braziliani shkëlqeu në fundjavë duke shënuar 2 gola dhe dhuruar një asist.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme