Crystal Palace e sigurt për marrëveshjen me Moses

Prishtinë | 20 Dhj 2018 | 18:21 | Nga Ekonomia Online

Skuadra angleze, Crystal Palace, beson se e ka fituar garën për të nënshkruar kontratë me mesfushorin Victor Moses.

Mesfushori Moses ka bërë vetëm pesë paraqitje për skuadrën Chelsea, dhe pritet të largohet nga ky klub gjatë muajit të ardhshëm, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Pavarësisht se disa skuadra kanë shprehur interesim në futbollistin Moses, klubi Crystal Palace është I bindur se do të nënshkruajë kontratë me të.

 

Të ngjashme