“Dardanët” përgatiten për sfidën ndaj “Tre Luanëve”

Prishtinë | 15 Nën 2019 | 17:45 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Përfaqësuesja e Kosovës ka mbajtur stërvitjen e radhës në prag të ndeshjes kualifikuese ndërmjet Kosovës dhe Anglisë, e vlefshme kjo për kualifikimet Euro 2020, raporton EkonomiaOnine.

Trajneri Bernard Challandes ka lënë në pushim gjithë lojtarët që u inkuadruan në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Çekisë.

Ndërkaq, lojtarët tjerë më shumë punuan në aspektin fizik.

Vlen të përmendet se këtë stërvitje nga afër e ka parë edhe ish-ambasadori Britanisë së Madhe, Ruari O’conell i shoqëruar me krerët e FFK-së, në krye me Agim Ademi dhe sekretarin e Përgjithshëm e Eroll Saliu.

Lexo më shumë:

Të ngjashme