De Biasi përjashton yllin kosovar?

Prishtinë | 14 Nën 2016 | 11:19 | Nga

Pas dy dështimeve radhazi ndaj Spanjës dhe Izraelit, Ganni de Biasi, trajnieri i Kombëtares ka vendosur të përjashtojë një tjetër lojtar kuqezi.

Bëhet fjalë për Amir Abrashin i cili nuk ka luajtur në dy ndeshjet e fundit ndërsa dyshohet se krisjet kanë nisur në përballjen kundër Lihtenshtejnit kur mesfushori u zëvendësua me përfundimin e pjesës së parë.

Sipas “Sport Eskpres” konflikti mes lojtarit dhe trajnerit ka nisur  pas përfundimit të ndeshjes ku të dy palët nuk ishin të kënaqura.

abrashi

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme