Detyra e re e Tares në Lazio

Prishtinë | 31 Gus 2018 | 10:55 | Nga

Igli Tare ka filluar të punojë për largime nga Lazio.

Mediat italiane raportojnë se drejtori sportiv i klubit nga Roma ka mbi 10 futbollistë, të cilët kërkojnë klub, për sezonin e ri.

Tare ka kompletuar Lazion për edicionin e ri, përcjell “lajmi.net”.

Por, tani mbetet t’i largojë futbollistët e panevojshëm dhe ata të huazuarit në klubet tjera.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme