Djaloshi që nuk “respektoi” gjyqtarët, mësyn Messin (Video)

Prishtinë | 14 Dhj 2016 | 10:46 | Nga

Murtaza Ahmadi ka qenë sensacioni i mbrëmjes në ndeshjen miqësore ndërmjet Barcelonës dhe Al Ahlit.

Ka ndodhur jë moment shumë interesant është parë para fillimit të ndeshjes.

Murtaza e vuri topin në qendër për të nisur ndeshja dhe arbitri i tha që të dilte nga fusha.

Mirëpo, ai vrapoi sërish te Messi dhe e kapi për dore duke mos dashur të largohej.

Ai nuk e kuptonte futbollistin që i bënte me shenjë që të dalë nga fusha, arbitri i disponuar e mori në krahë dhe e dërgoi jashtë vijës.

https://www.youtube.com/watch?v=dyJVzXVB0aY

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme