Dy “Manchesterët” rivalizojnë Real Madridin për Neymarin

Prishtinë | 12 Mar 2018 | 15:39 | Nga

Pas vetëm një që u bashkua me Paris Saint-Germian, Neymar, mund të ndërrojë skuadër përsëri.

Përveç kalimit të shumëpërfolur në Real Madrid, brazilianit iu kanë hapur edhe dy dyer të tjera, shkruan Diario Gol, përcjell Klan Kosova.

Janë dy skuadrat nga qyteti i Manchesterit, United dhe City, që duan ta blejnë atë.

Vet Neymar thuhet se beson më shumë në kalimin në Bernabeu, por që edhe kalimi në City mund të bëhet fakt.

Të ngjashme