E ardhmja e Sanchez vendoset të hënën

Prishtinë | 25 Gus 2019 | 16:19 | Nga Ekonomia Online

Të hënën pritet të vendoset për të ardhmen e sulmuesit kilian, Alexis Sanchez.

Skuadrat Manchester United dhe Inter janë në bisedime për futbollistin 30 vjeçar, shkruan Goal.

Sanchez është pajtuar të transferohet në Inter Milan dhe tani të dy klubet janë të interesuara që ta përfundojnë marrëveshjen para se të përfundon koha e transferimeve.

Të ngjashme