E pabesueshme sa kushton një biletë për ndeshjen Man United- Real Madrid

Prishtinë | 05 Gus 2017 | 14:48 | Nga

Kanë mbetur vetëm edhe tre ditë deri në zhvillimin e finales së Superkupës së Evropës mes Manchester Unitedit dhe Real Madridit.

Do të jetë stadiumi ‘Filipi II’ në Shkup nikoqir i kësaj finale.

Ajo që është shqetësuese para kësaj finale, është çmimi i lartë i biletave në tregun e zi.

Çmimi i një bilete prej 15 euro, në tregun e zi ka arritur deri në 600 euro, shkruan portali maqedonas ‘Sportmedia’.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme