Edhe një fitore për Bad News Eagles

Prishtinë | 21 Sht 2022 | 14:57 | Nga Ekonomia Online

Bad News Eagles nuk e kanë ndërmend të ndalen.

“Shqiponjat” nga Kosova e kanë mposhtur sot ekipin Endpoint me rezultat të përgjithshëm 2-1 në kuadër të turneut Elisa Invitational Fall CS:GO, shkruan “Gazeta Express”.

Bad News Eagles në fakt bënë përmbysje në këtë lojë pasi e humbën mapin e parë, për t’u rikthyer më pas furishëm dhe për ta fituar lojën.

Ekipi kosovar po i radhit sukseset një pas një dhe këtë vit ishte një sensacion i vërtetë.

Të ngjashme