Elseid Hysaj pranë kalimit tek Atletico Madrid

Prishtinë | 11 Kor 2019 | 13:31 | Nga Ekonomia Online

Mbrojtësi i Kombëtarës së Shqipërisë, Elseid Hysaj, është pranë transferimit tek Atletico Madrid.

Ky lajm u bë i ditur nga gazeta italiane La Repubblica.

Sipas kësaj është arritur marrëveshja mes Napolit dhe klubit nga kryeqyteti spanjoll.

Nuk jepen detaje të marrëveshjes mes mbrojtësit shqiptar dhe Los Colchoneros.

Zyrtarizimi i Hysajt tek Atletico pritët të bëhet në ditët në vazhdim.

Të ngjashme