Enis Bardhi përplaset për penallti si Cavani dhe Neymar

Prishtinë | 22 Sht 2017 | 09:10 | Nga

Enis Bardhi u përplas me një bashkëlojtar të tij, Jose Luis Morales për ekzekutimin e një penalltia në duelin ndaj Real Sociedadit në kuadër të La Ligës.

Futbollisti shqiptar i Levantes, Enis Bardhi u përplas me një bashkëlojtar të tij, Jose Luis Morales për ekzekutimin e një penalltie në duelin ndaj Real Sociedadit në kuadër të La Ligës.

Ata diskutuan mes vete njësoj sikurse dy yjet e Paris Saint-Germain, Neymar dhe Edinson Cavani në ballafaqimin me Olympiqye Lyon në Ligue 1.

Mesfushori i lindur në Shkup ka kërkuar që ta ekzekutoj penalltinë para shokut të skuadrës, Jose Luis Morales.

Por, përgjegjësin për ekzekutimin e penalltisë e mori Morales, i cili realizoi gol.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme