Enrique: Na duhen pesë gola kundër Juventusit

Prishtinë | 18 Pri 2017 | 15:41 | Nga

Luis Enrique ka folur rreth takimit të dytë kundër Juventusit.

Kjo e fundit para shikuesve të vetë kishte triumfuar në ndeshjen e parë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve me rezultat 3:0.

“E kam në mendje se kundërshtari do të ketë raste dhe mund të shënojë gol. Neve na duhen pesë gola”, ka thënë ndër të tjerash trajneri spanjoll gjatë konferencës së sotme për media.

Ndryshe, takimi i dytë do të zhvillohet nesër në Nou Camp, me fillim në ora 20:45.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme