Enver Hoxhaj beson se Bayern Munich mund të kalojë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Prishtinë | 13 Pri 2021 | 20:45 | Nga Ekonomia Online

Ushtruesi i detyrës së kryetarit në PDK, Enver Hoxhaj ka komentuar ballafaqimin e sotëm të Ligës së Kampionëve mes PSG’së dhe Bayern Munich.

Dy skuadrat e mëdha evropiane takohen sonte me fillim nga ora 21:00, në kuadër të ndeshjes kthyese të kompeticionit më të madh evropian.

Ndeshja e parë përfundoi me rezultatin 2-3 për parisienët, por i pari i PDK’së beson në mentalitetion gjerman në futboll dhe shpreson që bavarezët të vazhdojnë tutje.

Të ngjashme