Euro 2020: Sot luhen këto tri ndeshje

Prishtinë | 14 Qer 2021 | 08:31 | Nga Ekonomia Online

Dita e katërt e Kampionatit Evropian Euro 2020 sjellë sot tri ndeshje mjaft interesante dhe të paparashikueshme.

Ballafaqimi i parë zhvillohet në stadiumin “Hampden Park” në Glasgow ndërmjet Skocisë dhe Republikës së Çekisë.

Nga ora 18:00 ndërkaq takohen Poloni-Sllovaki, derisa ndeshja kryesore zhvillohet në “Estadio de La Cartuja” të Sevillas ndërmjet Spanjës dhe Suedisë, me fillim nga ora 21:00.


Të ngjashme