Zhvillohet xhiroja e dytë e Ligës së Kosovës në Bouling

Ferizaj | 27 Tet 2020 | 19:33 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Në “Elkos Bowling” në Ferizaj është zhvilluar xhiroja e dytë e Ligës së Kosovës në Boulingut, e organizuar nga Federata e Boulingut, raporton Ekonomia Online.

Në ditën e parë të kësaj xhiroje kanë garuar Klubi i Boulingut “Dardania”, Klubi i Boulingut “A Prishtina”, Klubi “Bo Bowling Prizren”, Klubi “Makadam”, Klubi “Bo Bowling Prishtinë” dhe Juniorët.

Lexo më shumë:

Të ngjashme