Flamurtari ndërprenë bashkëpunimin me trajnerin

Prishtinë | 11 Jan 2022 | 10:20 | Nga Ekonomia Online

Skuadar e Flamurtarit të Prishtinës ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Jeton Nesimi.

“KF Flamurtari sot me datë 10.01.2021 ka arritur marrëveshje dypalëshe me trajnerin e mirënjohur z.Jeton Nesimi për shkëputje të kontratës ku të dyja palët janë ndarë shumë mirënjohese nga njëra tjetra”.

Klubi e falënderon dhe I uron suksese në vazhdim trajnerit”, thuhet në njoftimin e KF Flamurtari.

Të kujtojmë se Flamurtari bën gara në Ligën e Parë të Kosovës në futboll në Grupin B

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme