Formacionet zyrtare: Juventus – Milan

Prishtinë | 16 Jan 2019 | 17:49 | Nga Ekonomia Online

Juventus dhe Milan takohet mesvete për të zhvilluar finalen e Superkupës së Italisë.

Me fillim nga ora 18:30, në Jeddah të Arabisë Saudite, Juventus dhe Milan do të kërkojnë trofeun e Superkupës së Italisë.

Për Juventusin nga minuta e parë do të startojë edhe Cristiano Ronaldo.

Formacionet zyrtare:

Juventus: Szczesny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Bentancur, Pjanic, Matuidi; Dybala, Ronaldo, Douglas Costa.

Milan: Donnarumma; Calabria, Zapata, Romagnoli, Rodriguez; Kessié, Bakayoko, Paquetá; Castillejo, Cutrone, Calhanoglu.

Të ngjashme