Formacionet zyrtare nga finalja e Carabao Cup: Chelsea – Manchester City, Murici rezervë

Prishtinë | 24 Shk 2019 | 16:49 | Nga Ekonomia Online

Chelsea dhe Manchester City do ta zhvillojnë ndeshjen finale të Carabao Cup.


Ndeshja zhvillohet në ”Wembley Stadium” me fillim prej orës 17:30 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare nga të dy trajnerët.

Vlen të theksohet se portieri i Kosovës, Arjaner Muric, është në bankën rezervë.

Formacioni startues i Chelseas:

Formacioni zyrtar i Manchester Cityt:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme