Formacioni me lojtarët që u mbaron kontrata në verë

Prishtinë | 07 Maj 2019 | 12:07 | Nga Ekonomia Online

Afati kalimtar i kësaj vere do të jetë mjaftë interesant.

Disa lojtarë të mëdhenj do të jenë jashtë kontrate me të përfunduar ky sezon.

Një formacion i plotë është përpiluar nga Goal.com me lojtarët që u përfunduar kontrata në fund të këtij sezoni.

Manchetster United, Atletico Madrid dhe Bayern Munich, pritet t’i kenë disa humbje më të mëdha.

Formacioni i lojtarëve me lojtarët që u skadon kontrata: Guiellermo Ochoa, Antonio Valencia, Diego Godin, David Luiz, Felipe Luis, Ander Herrera, Adin Rabiot, Arjen Robben, Juan Mata, Franck Ribery, Mario Balotelli. /Telegrafi/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme