Futbollisti i kombëtares, Lirim Kastrati prezanton të dashurën e tij

Prishtinë | 16 Nën 2020 | 21:26 | Nga Ekonomia Online

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Lirim Kastrati ka prezantuar të dashurën e tij.

Kastrati përmes një fotografie në rrjetin social Instagram ka zbuluar lidhjen e tij të re me një vajzë zeshkane.

Ai luan tek skuadra e Dinamo Zagrebit dhe është një nga futbollistët më të mirë në Ligën e Kroacisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme