Giroud dëshiron titullin me Arsenalin

Prishtinë | 23 Maj 2017 | 14:51 | Nga

Sulmuesi i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se ai dëshiron ta fitojë titullin me klubin londinez.

Në këtë mënyrë Giroud hedhë poshtë një transferim të mundshëm larg prej Emirates.

“Nuk ka asgjë definitive, por unë them se ndihem mirë te Arsenali”.

“Unë kam edhe dy vjet në kontratën time, ne do të shohim si do të jetë e ardhmja”.

“Premier Liga është një kampionat shumë konkurrues, ku ka pesë apo gjashtë skuadra që luftojnë për titull dhe synimi im është ta fitoj trofeun”, u shpreh Giroud.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme