Gjatë festës së golit, Ansu Fati shkoi për ta përqafuar mjekun që i ndihmoi gjatë rikuperimit

Prishtinë | 26 Sht 2021 | 21:03 | Nga Ekonomia Online

Ansu Fati është rikthyer në radhët e Barcelonës edhe atë duke arritur të shënojë që në ndeshjen e parë.

Talenti spanjoll u inkuadrua në minutën e 81-të të ndeshjes kundër Levantes, të cilën Blaugranët e fituan me rezultat 3-0.

Hyrja e tij në fushën e Camp Nou u mirëprit nga tifozët katalunas dhe ai ua shpagoi duke shënuar pas vetëm dhjetë minutash lojë.

Hyrja e tij në fushën e Camp Nou u mirëprit nga tifozët katalunas dhe ai ua shpagoi duke shënuar pas vetëm dhjetë minutash lojë.

Të ngjashme