Granit Xhaka takon tifozët kosovarë

Prishtinë | 16 Kor 2016 | 23:25 | Nga

Granit Xhaka ka vendosur të kalojë pushimet në Kosovë duke gëzuar tifozët shqiptarë të Arsenalit dhe tifozët e tij personalë.

Xhaka ka takuar tifozë të shumtë në një bar të Prishtinës duke u dhuruar atyre autografe.

Pas pushimeve në vendlindje Xhaka do të rikthehet në Londër ku do të vijojë stërvitjen me “topçinjtë”.

Capture

Të ngjashme