Griezmann në shitje

Prishtinë | 01 Mar 2021 | 13:35 | Nga Ekonomia Online

Bacelona po planifikon ta shesë gjatë verës sulmuesin Antoine Griezmann.

Drejtuesit e skuadrës spanjolle nuk janë të kënaqur me paraqitjet e sulmuesit dhe dëshirojnë ta largojnë.

Barcelona për ta liruar Griezmannin po kërkon mbi 50 milionë euro.

Për sulmuesin 29-vjeçar interesim kanë shprehur Manchester Unitedi dhe PSG-ja.

Griezmann në të gjitha garat këtë edicion ka shënuar 12 gola dhe ka bërë 10 asistime.

Ai ka kontratë me klubin spanjoll deri në vitin 2024.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme