Hadërgjonaj: Kemi edhe një mundësi dhe do ta bëjmë të pamundurën

Prishtinë | 15 Nën 2019 | 15:42 | Nga Ekonomia Online

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj, ka thënë se mbrëmë kanë dhënë maksimumin në ndeshjen kundër Çekisë, por që nuk u arrit ajo që kanë dashur.

“Gjithsesi e kemi një tjetër mundësi dhe do ta bëjmë të pamundurën për të shkuar në Euro 2020”, ka shkruar ai në Facebook

“Faleminderit tifozëve për mbështetjen e jashtëzakonshme që na dhanë”.

Të ngjashme