Handanoviq dridh Interin (Foto)

Prishtinë | 18 Pri 2017 | 15:32 | Nga

Samir Handanovic mund të largohet nga Interi gjatë verës

Interi nuk dëshiron ta shes Samir Handanovicin. Por, sipas Corriere dello Sport, portieri Slloven mund të këkoj largimin në verë.

Ish anëtari i Udineses kërkohet nga Liverpoolit, dhe nëse dëshiron të bëj një lëvizje gjatë verës Interi nuk do t’i bëjë problem që të largohet.

Nëse ndodh një gjë e tillë,  Interi do të tentoj ta transferoj portierin e Atletico Madridit, Jan Oblak.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme