Icardi i hapur për një kalim te Napoli

Prishtinë | 18 Kor 2019 | 16:01 | Nga Ekonomia Online

Futbollisti i Interit, Mauro Icardi, është i hapur për një transferim te Napoli.

Klubi zikaltër e ka leçitur përfaqësuesin e Argjentinës, dhe ai përfundimisht nuk bën pjesë më planet e trajnerit Antonio Conte i cili nuk e ka marrë me vete në turneun parasezonal në Azi.

Ndërkaq, Icardi tani thuhet ta ketë pranuar situatën e tij aktuale dhe po e konsideron transferimin te napolitanët, ndonëse fillimisht kishte qenë kundër kësaj mundësie.


Të ngjashme