Icardit nuk do t’i kthehet shiriti i kapitenit

Prishtinë | 20 Shk 2019 | 13:23 | Nga Ekonomia Online

Mauro Icardi-t i është thënë se ai nuk do ta marrë sërish epitetin e kapitenit te Interi.

Raportet në Itali sugjerojnë që sulmuesi argjentinas është duke i humur shokët e tij në San Siro,pasi që vetëm katër bashkëlojtarë po ia mbajnë anën.

Samir Handanoviq është emëruar kapiten i ri i skuadrës, dhe si duket Icardi-t do t’i duhet të gjejë një klub të ri nëse do që të jetë lider sërish, shkruan Goal.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme