Inter – Milan, luhet në Kinë

Prishtinë | 14 Mar 2017 | 09:35 | Nga

Interi dhe Milani do të përballen në Kinë para fillimit të sezonit 2017/2018
Derbi i parë mes Interit dhe Milanit, për sezonin 2017/2018, do të luhet në Kinë, përkatësisht në “Nanjing Olympic Sports Centre”.

Kjo përballje do të luhet me 24 korrik në “shtëpinë” e pronarëve të ri të Interit, Suning.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme