Interi pa Sanchez, Sensi e Barella kundër Napolit, kërkon fitore për ta zënë Juven

Prishtinë | 06 Jan 2020 | 20:01 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin mes Napolit dhe Interit.

Pas triumfit të Juventusit, Interi i Antonio Contes është i detyruar të fitojë për të vazhduar në krye të Serie A me ‘Zonjën e Vjetër’.

Sido që të jetë, Interi s’do ta ketë aspak të lehtë, pasi që përballet me Napolin e Gennaro Gattusos.

Sfida zhvillohet nga ora 20:45, raporton Gazeta Express.

Napoli:

Inter:

https://twitter.com/Inter/status/1214255106654449665/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1214255106654449665&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.gazetaexpress.com%2Finteri-pa-sanchez-sensi-e-barella-kunder-napolit-kerkon-fitore-per-ta-zene-juven%2F

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme