James cak i Napolit

Prishtinë | 06 Maj 2019 | 13:10 | Nga Ekonomia Online

James Rodriguez ka dalë si opsion transferimi për klubin italian, Napoli, raporton mediumi spanjoll AS.

Futbollisti kolumbian po i afrohet fundit të periudhës si huazim te Bayern Munchen, dhe nuk pritet të mbetet në Gjermani.

Ai gjithashtu nuk duket të jetë në planet e Real Madridit, andaj një kalim te napolitanët është i mundshëm.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme