James Forrest në shënjestrën e Liverpool-it

Prishtinë | 13 Jan 2019 | 18:23 | Nga Ekonomia Online

Skuadra Liverpool është duke i monitoruar lëvizjet e sulmuesit skocez, James Forrest.

Sipas The Scottish Sun, kjo skuadër është e gatshme t’i bëj 27 vjeçarit një ofertë prej nëntë milionë eurosh, transmeton Klan Kosova.

Futbollisti Forrest ka arrit të shënoj tetë gola dhe ka asistuar gjashtë të tjera në Premiership.

Është raportuar se Forrest mund t’i bashkohet skuadrës angleze gjatë verës së këtij viti.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme