Juve do vetëm fitore, startojnë Chiesa, Dybala e Morata

Prishtinë | 27 Tet 2021 | 17:32 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Juventusit dhe Sassuolos.

Zonja e Vjetër po kalon një start sezoni të vështirë, pasi ka grumbulluar vetëm 15 pikë pas nëntë xhirove, andaj sonte i duhet vetëm fitorja.

Juventus:

Të ngjashme