Juve s’lejon huazimin e Rabiotit

Prishtinë | 25 Dhj 2019 | 16:52 | Nga Ekonomia Online

Juventusi raportohet se s’do të lejojë largimin e Adrien Rabiotit nga klubi në formë huazimi në afatin kalimtar të janarit.

Rabioti ka pasur vetëm 12 paraqitje që kur i është bashkuar “Zonjës së Vjetër” në verë, dhe është lidhur me një huazim te Lyoni, raporton Telefoot.

Juventusi e kishte transferuar Rabiotin si lojtar të lirë.Koha.Net.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme