Juventus do ta shkarkojë Mandzukiqin

Prishtinë | 05 Tet 2019 | 14:08 | Nga Ekonomia Online

Sulmuesi kroat, Mario Mandzukiq, është në mesin e tre lojtarëve që po konsiderohet si tepricë në Juventus.

Prandaj Bardh e Zinjtë planifikojnë që ta shkarkojnë futbollistin në fjalë gjatë muajit janar, shkruan Goal.

Nëse kjo ndodhë, atëherë klubit Manchester United do t’i hapet rruga për ta përvetësuar 33 vjeçarin.

Djajtë e Kuq kanë pasur paraqitje të dobëta gjatë kohëve të fundit dhe janë të interesuar që ta përforcojnë linjën sulmuese.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme