Juventusi i bën ofertë yllit të Realit (Foto)

Prishtinë | 05 Pri 2017 | 09:41 | Nga

Juventus e ka marrë seriozisht transferimin e James Rodriguezit nga Real Madridi.
Sipas OK Diary, drejtuesit e Juventusit i kanë bërë një ofertë mesfushorit të Real Madridit, James Rodriguez.

OK Diary shkruan se Bianconerët janë kandidatët më të besueshme për të siguruar shërbimet e reprezentuesit kolumbian.

Rodriguez, i cili pritet të largohet nga Reali gjatë verës për shkak të mosaktivizimit, ka shumë oferta.

Përveç Juventusit, ish-anëtari i Portos dhe Monacos kërkohet nga Interi, PSG, Chelsea, Manchester Untied dhe City.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme