Kampionët e xhudos përcillen nga Aeroporti me brohoritje nga Dardanët

Prishtinë | 02 Gus 2021 | 21:36 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kampionët e Xhudos në përcjelle të policisë dhe me brohoritje nga Dardanët të cilët vazhdimisht kanë thirrur me moton “Kampionët”, ata sapo janë larguar nga Aeroporti për të vazhduar tek Sheshi “Zahir Pajaziti”, ku shumë qytetarë i presin me entuziazëm atje, raporton Ekonomia Online.

Ekipi olimpik për pak minuta do të mbajë një konferencë për media, e më pas do t’ia mësyjë sheshit “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, ku është organizuar një pritje e madhe. Në aeroport ka dalë një numër i madh i qytetarëve për t’i pritur qytetarët, e aty është edhe kryeministri Albin Kurti.

Lexo më shumë:

Të ngjashme