Karikatura e ditës sot i kushtohet Fernando Torresit (Foto)

Prishtinë | 03 Mar 2017 | 11:44 | Nga

Fatmirësisht gjendja është stabilizuar dhe Fernando Torres është i vetëdijshëm
Sot karikatura e ditës vjen me një numër të veçantë. Omar Momani me një kreativitet fantastiko-artistik ka paraqitur sulmuesin në një shtrat të mbuluar nga buqetat me lule, duke i uruar rikthim të shpejt atij.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme