Karius mund të mbetet numri një në portën e Liverpool

Prishtinë | 05 Kor 2018 | 12:59 | Nga

Lorius Karius mund të mbetet zgjedhja numër një në portën e Liverpool edhe stinorin e ardhshëm, pavarësisht gabimeve të tij trashanike në disfatën e finales në Ligën e Kampionëve.

Sipas mediumit britanik, The Mirror, Të Kuqtë kanë dështuar që ta sjellin ndonjërin prej dy caqeve të tyre – Alisson Becker dhe Jan Oblak.

Me këtë rast, ata janë të kënaqur që të mbeten së paku me gjermanin në portë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme