Katastrofë për Neymar, lëndohet dhe humb Lojërat Olimpike?

Prishtinë | 12 Gus 2016 | 09:55 | Nga

Neymar ka pësuar një lëndim në ndeshjen e fundit kundër Danimarkës.

Drejtuesit e Barcelonës janë të shqetësuar me gjendjen fizike të Neymar, i cili ka pësuar në lëndim në Lojërat Olimpike.

Neymar ka luajtur në ndeshjen e fundit kundër Danimarkës, të cilën skuadra e tij e fitoi 4:0, por ai ka pësuar një lëndim, që mund ta lë jashtë Lojërave.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme