Keita e ka një mesazh për Juventusin

Prishtinë | 23 Gus 2018 | 15:29 | Nga

Keita përmendi edhe Juventusin.

Keita Balde ka folur për objektivat e Interit këtë sezon.

Ai përmendi edhe Juventusin, përcjellë “Lajmi.net”.

“Unë mendoj vetëm për Interin, në fund do ta shikojmë. Në Juventus ne mendojmë të bëjmë mirë dhe të fitojmë gjitha ndeshjet”, deklaroi Keita

“Unë jam i sigurt, ne jemi mirë dhe një skuadër e madhe, nuk duhet të demoralizohemi se humbëm një ndeshje.

“Interi ka qenë një klub që e kam dashur që në fëmijëri”, shtoi ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme