Këngëtari Drake sulmoi verbalisht Stephen Curryn

Prishtinë | 31 Maj 2019 | 16:02 | Nga Ekonomia Online

Golden State Warriors ka pësuar humbje të papritur në ndeshjen e parë finale të NBA-s.

“Luftëtarët” pësuan humbje si mysafir të skuadrës kanadeze Toronto Raptors me rezultat 118-109.

Pos, ndeshjes atraktive dhe rivalitetit në fushë, vëmendjen e ka rrëmbyer edhe super fansi i Torontos, këngëtari Drake.

View image on Twitter
View image on Twitter

Ai në një moment pothuajse sa nuk u kacafyt me lojtarin më të mirë të ekipit të Golden State, Stephjen Curry.

Por, duket se e gjithë situata përfundoi vetëm me një fërkim mes atyre dhe nuk pati ndonjë përleshje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme