Këto janë arsyet e çuditshme të krizës së Dybalas

Prishtinë | 12 Dhj 2017 | 08:36 | Nga

Paulo Dybala ka probleme te skuadra e Juventusit.

Paulo Dybala nuk ka qenë në formën e tij më të mirë në muajin e fundit te Juventus.

Sulmuesi argjentinas mbeti rezervist në derbin e xhiros së fundit ndaj Interit. Kurse, mediat italiane kanë analizuar arsyet e krizës së tij.

Dybala thuhet se vuan edhe nga ana sentimentale ku ka disa muaj që është ndarë nga një lidhje e gjatë, përcjell “lajmi.net”.

Po ashtu, atij nuk i ka shkuar mirë as ndryshimi i menaxherit si dhe nuk është në gjendje të mirë fizike.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme