Khedira, besnik i Juventusit

As Roma 27/08/2016 - campionato di calcio serie A / Lazio-Juventus / foto Antonello Sammarco/Image Sport nella foto: esultanza gol Sami Khedira
Prishtinë | 18 Qer 2018 | 13:28 | Nga

Sami Khedira është afër që të nënshkruajë kontratën e re.

Bisedimet mes tij dhe Juventusit pritet që të nisin shumë shpejt sipas Calciomercato.com.

Ndonëse prej ardhjes së Emre Can te Zonja e Vjetër, pozita e gjermanit është lëkundur paksa, përcjell Klan Kosova.

Por që Khedira pavarësisht pritet që t’i qëndrojë besnik Juventusit, duke vazhduar kontratën e cila i skadon në fund të sezonit 2018/2019.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme